W tym momencie jesteśmy poza biurem. Zostaw swój numer, a oddzwonimy do Ciebie jak tylko wrócimy.


Zamów
rozmowę telefoniczną

Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Tylko oddzwonimy.

Szkolenia
codeacademy />

Pierwsze zajęcia - wstęp wolny - przyjdź i sam zobacz jak uczymy
Pierwszy miesiąc - tylko 2000 zł - porcja solidnej wiedzy, jeśli nie masz ochoty na więcej możesz zrezygnować.

Lista szkoleń

Program CodeAcademy.pl obejmuje trzy szkolenia programowania w języku Java: od absolutnych podstaw, po najnowsze właściwości platformy Java 9. Zarówno kompletny nowicjusz jak i początkujący programista znajdą coś dla siebie.

Osoba która ukończy szkolenie Java Podstawy będzie potrafiła napisać średnio zaawansowaną aplikację w języku Java z elementami webowmi. W trakcie kursu zaprezentowane zostaną wszystkie konstrukcje języka Java, a także podstawowe biblioteki (Kolekcje, Servlety, JSP), które pozwolą na swobodne poruszanie się w świecie Javy oraz zapewnią solidne podstawy do dalszej samodzielnej nauki. Uczestnik kursu będzie także potrafił samodzielnie analizować kod stworzony przez innego programiste i w razie potrzeby modyfikować go.


Start już w Maju 2017!
Zapisy: 577 767 227


Zobacz ceny i szczegóły

2  Java Technologie Webowe

Szkolenie to będąc kontynuacją szkolenia Java Podstawy, koncentruje się głownie w obszarze tworzenia aplikacji internetowych. Uczestnik kursu pozna zaawansowane mechanizmy Javy do tworzenia aplikacji sieciowych oraz frameworki pozwalające na efektywne tworzenie aplikacji internetowych. Ukończywszy drugie - z naszej serii szkolenie - uczestnik będzie w stanie stworzyć zaawansowaną aplikację w Javie w oparciu o model MVC z wykorzystaniem baz danych jako warstwy składowania danych oraz JSF jako warstwy prezentacji.

3  Java Tematy Zaawansowane

Materiał prezentowany w 3-im szkoleniu naszej serii koncentruje się głownie wokół najnowszych cech technologii Java - wprowadzonych w Java 8, a także wokół zaawansowanych cech platformy takich jak profilowanie i optymalizacja kodu Javy czy wielowątkowość. Ukończywszy kurs uczestnik będzie dysponował głeboką wiedzą nie tylko o języku ale także o całej platofrmie Javy, która pozwoli mu na pisanie efektywnego i bezbłędnego kodu. Tematyka tego kursu jest niezależna od części Java Technologie Webowe, jest zatem możliwe zapisanie się na ten kurs po opanowaniu materiału z części Java Podstawy
Szkolenie to może być szczególnie użyteczne dla osób znających podstawy Javy, ale pragnących szybko zgłębić tajniki coraz popularniejszego programowania funkcjonalnego, streamów i lambd.

Po ukończeniu...

Po ukończeniu 2 naszych kursów pomagamy w poszukiwaniu potencjalnego pracodawcy i w przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej. Po ukończeniu 3 kursów - rekomendujemy u wybranych pracodawców i organizujemy rozmowy rekrutacyjne.

Trenerzy

Kadra trenerska CodeAcademy.pl składa się wyłącznie z praktykujących programistów z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy zarówno dla światowych korporacji, jak i rownież dla małych start'upów. Doświadczenia zdobywane w różnych firmach, róznych zespołach i różnych dziedzinach (bankowość, telekomunikacja, działy badawcze, e-commerce) tworzą unikalną mieszankę wiedzy i umiejętności dzięki której zaplanowaliśmy nasze szkolenia. Kompetencje naszych trenerów potwierdzają ukonczone szkolenia, otrzymane patenty, a także doświadczenia w prowadzeniu zajęć w krakowskich szkołach wyższych.

Jeśli chcesz zmienić swoją przyszłość na lepszą - zacznij teraz!
Razem z nami!


Kontakt z nami

Formularz kontaktowy

Nie masz pieniędzy, uważasz że to zbyt trudne, masz pytania?
Zostaw swoje dane, doradzimy i rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Back to Top