kontakt telefoniczny

577 767 227

Godziny otwarcia

Pon - Pt 9.00 - 21.00

Zadzwoń!

 

Zalety kursu online

DLACZEGO WARTO UCZESTNICZYĆ W KURSIE ONLINE?

Szkolenia online (e-learning) w ostatnich latach stają się alternatywą dla szkoleń stacjonarnych i według wielu okazują się lepszą drogą do zdobycia specjalistycznych umiejętności. Mnogość narzędzi ułatwiających grupową pracę, które pojawiły się na rynku w ostatnich latach zrewolucjonizowały nie tylko sposób w jaki się pracuje w największych korporacach ale również właśnie szkolenia – sprawiając, że „aby pracować lub się nauczyć” nie musimy fizycznie siedzieć w tym samym pomieszczeniu co nasz trener / przełożony. Oczywiście trzeba zaznaczyć, iż kurs online nie zawsze będzie dla wszystkich najlepszym wyborem ale, aby to stwierdzić należy sobie zadać precyzyjne pytanie – co finalnie dzięki takiemu kursowi chcemy osiągnąć? Bo jeżeli myślimy o zdobyciu wiedzy i umiejętności związanych z dziedziną IT, to kursy online są idealnym do tego narzędziem.

KURS ONLINE

Szkolenie online jest idealnym wyborem dla osób ceniących sobie jakość i efektywność. Jego forma pozwala na elastyczną i skuteczną naukę z dowolnego miejsca.

  • Oszczędność czasu na dojazdach
  • Elastyczne godziny nauki
  • Ciągłe wsparcie trenerów
  • Prywatna nauka w domu

KURS STACJONARNY

Kurs stacjonarny jest przestarzałą metodą nauki. Posiada wiele wad, a jego forma jest niedostosowana do aktywnego trybu życia nowoczesnych osób.

  • Konieczność dojeżdżania do biura
  • Brak swobody w trakcie nauki
  • Pomoc tylko w trakcie zajęć
  • Nauka w klasie z grupą innych osób

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY KURSU ONLINE

null

Oszczędność czasu

Nie tracisz czasu na dojazdy i stanie w korkach. W ciągu 6 miesięcy tylko kalkulując dojazdy oszczędzasz około 70 godzin – odzyskanych dla Ciebie!

null

Atrakcyjna cena

Kurs online może mieć bardziej atrakcyjną cenę ponieważ koszty stałe są zmniejszone do niezbędnego minimum – skorzystaj z tego!

null

Elastyczność i wygoda

Nie ważne czy przebywasz na urlopie, w podróży czy być może masz chwilę wolnego czasu, zawsze masz  możliwość zdobwania wiedzy!

Efektywna nauka

Efektywna nauka

Szkolenie on-line daje ci  zdecydowanie większy komfort i prywatność, co przekłada się koncentrację tylko na przekazywanej wiedzy, a więc szybsze uczenie się. Istotny jest też fakt, że wszystkie zajęcia są nagrane i możesz je w każdej chwili odtworzyć.

null

Codzienne wsparcie trenerów

Oprócz prowadzenia zajęć nasi trenerzy są dostępni online. Możesz im zadać dowolne pytanie w temacie przerabianego materiału a z pewnością otrzymasz wyczerpującą i satysfakcjonującą odpowiedź.

Nauka pracy zdalnej

Nauka pracy zdalnej

Uczestnicząc w naszym szkoleniu oprócz wiedzy na temat języków programowania uczysz się technologii oraz sposobów pracy i komunikowania się wykorzystywanych w najlepszych firmach technologicznych współczesnego świata.